Битва націй-2018

Квест «Битва націй» у Кропивницькому

8 червня у Кропивницькому провели медично-краєзнавчий квест "Битва націй" серед студентів Донецького національного медичного університету. Привітала учасників змагань

під час церемонії відкриття проректор з науково-педагогічної роботи-доктор медичних наук Ольга Чернишова.

У змаганнях взяли участь 5 команд - України, Узбекистану, Нігерії, Єгипту, Індії. Квест зібрав близько ста учасників.

Захід проводиться вже вдруге серед студентів першого курсу та став щорічним. Студенти в ігровій формі перевіряють знання предметів, які вивчали впродовж року та те, як вивчили місто. По завершенню кожної локації вони отримували фото наступної та мали знайти її самостійно.

Всього на змаганнях було дев'ять локацій у центрі міста - студенти показували свої знання з латини, хімії, анатомії, гістології, медичної фізики, історії України, української та англійської мов, медичної біології, а також демонстрували свою спортивну підготовку. Журі рахувало час, який команди витрачали на відповіді та їхню правильність. Результати записували у протоколи, які потім узагальнювались.

Фінал змагань відбувся на Козачому острові, де кожна країна зробила свою творчу презентацію, що теж оцінювало журі з числа викладачів.

У результаті перемогу та Кубок здобула команда "Фараони" з Єгипту. Вручалися дипломи і за перемогу у різноманітних номінаціях. Так команда з Узбекистану стала "Серцем ДНМУ" та кращими з української мови, нігерійська команда отримала дипломи за кращий командний дух та знання латини, команда України "Січ" стала найшвидшою та кращою в анатомії, найталановитішими назвали команду "Неймовірна Індія".