31 травня 2018 р. у м. Київ проходила Міжнародна науково-практична конференція «Філософська спадщина П. В. Копніна і сучасна філософія». Дана конференція проходила в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на кафедрі філософії факультету соціології і права.

Учасниками конференції, окрім членів академічної спільноти університету, стали представники Інституту філософії НАН України в особі доктора філософських наук., професора, директора Інституту філософії НАН України Єрмоленка А.М. та доктора філософських наук., професора Кузнєцова В.І., а також представники навчальних та наукових закладів з різних міст України та за її межами. До урочистого святкування ювілею долучилися члени академічної спільноти кафедри, що працювали на ній в попередні часи.

Донецький національний медичний університет представляв доцент кафедри філософії, соціально-гуманітарних дисциплін, іноземних мов, української та латинської мови №2, кандидат філософських наук, доцент Ігнатьєв Віталій Аркадійович. Його доповідь «Методологія естезису» увійшла до збірника «Філософська спадщина П. В. Копніна і сучасна філософія» (Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, приуроченої до 60-річчя кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського).