Українська фармація - вчора, согодні, завтра

7-8 травня 2018 р. у мальовничому куточку України, Закарпатській області, на базі готельного комплексу біля підніжжя відомого високогірного озера Синевир відбулася ІІ наукова конференція з міжнародною участю «Українська фармація ‒ вчора, сьогодні, завтра».

Організаторами конференції виступили Донецький національний медичний університет (кафедра фармації та фармакології і кафедра загальної та біологічної хімії №1), Національний фармацевтичний університет (кафедра організації та економіки фармації).

На конференцію були запрошені керівники та провідні фахівці фармацевтичної галузі, фармацевтичних факультетів, спеціалізованих кафедр та фармацевтичних компаній України, Молдови, Білорусії. На пленарних засіданнях були заслухані 15 доповідей з найактуальніших проблем фармацевтичної галузі.

У теплій, дружній атмосфері у плідній дискусії були сформульовані пріоритетні напрямки науково-практичної співпраці фахівців фармації та фармацевтичної освіти в кризових умовах сьогодення.

Плідне наукове спілкування в мальовничому краї Закарпаття стало черговою віхою в науково-практичній співпраці Донецького національного медичного університету з провідними установами міжнародної фармації.

1

Вступне привітальне слово від організаторів конференції «Українська фармація – вчора, сьогодні, завтра», завідуючого кафедрою фармації та фармакології ДНМУ, доктора фармацевтичних наук, професора Хоменка Віктора Миколайовича

2

Доповідь проректора з науково-педагогічної роботи ДНМУ, доктора медичних наук, доцента Чернишової Ольги Євгенівни «Досягнення та перспективи розвитку Донецького національного медичного університету».

3

4

Доповідає директор ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», доктор хімічних наук, професорГризодуб Олександр Іванович

5

Учасники конференції

6

Доповідь завідувача кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора Немченко Алли Семенівни.

7

Доповідь Годовальникова Геннадія Васильовича, доцента кафедри організації фармації Білоруського державного медичного університету, кандидат фармацевтичних наук - «Современное состояние фармации в Республике Беларусь»

8

Учасники конференції у гостях у будинку знаного фармацевта, доктора фармацевтичних наук, професора, депутата Верховної ради Сятині Михайла Луковича.

9

Учасники конференції