До 100-річчя НАН України

У Кропивницькому пройшов семінар «Сучасна медицина-2018: Новітні винаходи, діагностика, лікування хвороб»

У актовій залі Донецького національного медичного університету відбувся семінар «Сучасна медицина: Новітні винаходи, діагностика, лікування хвороб», приурочений до 100-річчя НАН України.

Студенти та викладачі ДНМУ, запрошені лікарі розповіли, чому треба обирати для вступу медичні ВНЗ.

На наукову конференцію запросили школярів, які цікавляться біологією та медициною. Організувала семінар доцент кафедри загальної та біологічної хімії №2, кандидат хімічних наук, куратор студентського наукового товариства Олена Голодаєва спільно з представниками студентського самоврядування.

Відкриваючи семінар, помічник ректора ДНМУ Алла Наволокіна розповіла про структуру університету, можливості для навчання, навчальні бази, наукову роботу, практику у лікарнях, естетичне виховання студентів та труднощі, з якими довелося стикнутися через переміщення ВНЗ. Проте, зараз університет активно розвивається, а за результатами набору студентів показує вражаючі темпи. Адміністрація та викладачі зацікавлені в тому, щоб давати кращу медичну освіту.

Під час семінару завідуюча інфекційним відділенням міської лікарні № 1 Ірина Панченко розповіла про перспективи лікарського фаху, а завідуючий відділенням судинної хірургії обласної лікарні Олександр Скоромний - про нові методи хірургічних втручань. Дитячий лікар-інфекціоніст лікарні швидкої допомоги Віталій Пилипьонок виступив з доповіддю про актуальні інфекції, нові методики їх діагностики.

Студентка ДНМУ Ріхаб Абдель Лаліл розповіла про химеризм, Анастасія Іщенко підготувала доповідь про цікаві факти у медицині. Перед слухачами виступив викладач медичної деонтології Віталій Ігнатьєв. Про психологічний аспект у лікуванні хвороб повідомив психотерапевт Станіслав Басов.

Окрім цього, звучали доповіді про перспективи у галузі медицини, найпоширеніші захворювання в Україні та області, біонічне протезування, новітні методики харчування та сучасну стоматологію.