Змагання зі скелелазіння

19 травня у м. Краматорськ відбулися цікаві змагання зі скелелазіння серед студентів ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації Донецької області. Організаторами яких виступили Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, обласна федерація альпінізму і скелелазіння «Донбас». Приймав студентів скеледром, який є одним із відоміших в Україні. Чотири навчальні заклади Донецького регіону взяли участь у чемпіонаті області: Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА), Донецький національний медичний університет (ДНМУ), Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ) та Донбаський інститут техніки і менеджменту міжнародного науково-технічного університету (ДІТМ МНТУ). Свою спритність та швидкість на висоті демонстрували як юнаки, так і дівчата. Траси виявилися складними і цікавими.

Команда Донецького Національного медичного університету
зайняла
І загальнокомандне місце.

Кращими в особистому заліку серед юнаків став:
Грицюк Петро (V курс, 7 група);
серед дівчат:
Базанова Дар'я (ІІ курс, 7група).

Вітаємо переможців!