Волонтерська акція студентів ДНМУ в «Рощиці»

16 травня Волонтерський сектор ДНМУ відвідав дошкільний дитячий будинок для дітей з важкими порушеннями мови «Рощиця» (м. Краматорськ).  Діти, які мають певні вади розвитку та позбавлені батьківської опіки, потребують особливої уваги та турботи, щоб стати індивідуумом і не виділятися із соціуму. Майбутні лікарі нашої AlmaMater завжди готові прийти на допомогу, щоб хоч трохи зробити життя таких діток кращим.

До «Рощиці» волонтери прийшли з цікавою програмою, в ході якої навчали маленьких громадян відрізняти вітаміни від шкідливих продуктів. Дітям дуже сподобалось навчання в формі гри. Окрім цього, вони поділилися на команди і встигли погратися в безліч ігор, які розвивали мислення, а також поводити хороводи.

По завершенню програми, студенти подарували кожній дитині солодкі призи та м’які іграшки, аби підняти настрій і винагородити за їх старання та гостинність.