День Європи

В суботу, 19 травня у всіх містах України відсвяткували День Європи. В м. Маріуполі цей фестиваль пройшов в парку ім. Гурова. Це був новий формат для міста. Парк перетворився в мальовниче містечко, де країни ЕС представляли свої ласощі з традиційною святковою атрибутикою, було представлене сучасне вуличне мистецтво, локації для різних концертів, виступів, майстер-класів, прогулянки мімів у вигляді живих пам'ятників, фотозони, локації для пікніків.

Студенти ДНМУ міжнародного медичного та медичного факультету № 3 також відвідали цей фестиваль, де кожний мав змогу знайти собі заняття по духу. Під час майстер-класу від Євгена Злобіна (переможця популярного кулінарного шоу «МастерШеф-4») студенти познайомились з кулінарними культурами різних країн Європи. Найбільше вразила студентів-медиків «Майстерня культур» - майстер-класи від народних умільців під відкритим небом (в'язання, декупаж, пластиліновий живопис і т.д.) на тлі демонстрації експонатів, наданих музеями, виставкою національних костюмів і участю в розважальних дійствах. Студенти міжнародного медичного факультету продемонстрували свої різнобарвні національні вбрання та культуру. Цей день справив незабутнє враження на студентів-медиків.