Міжнародний День музеїв

18 травня,  відзначають міжнародний День музеїв. До цього дня краєзнавчий музей та його філії – художній музей ім. А.І. Куїнджі, музеї народного побуту та музеї історії та етнографії греків Приазов'я м. Маріуполя підготували спеціальні програми та заходи, відкрили нові виставки «Всеукраїнський культурно-мистецький проект Мальовнича Україна» та оголосили безкоштовне відвідання для всіх охочих.

Студенти та співробітники ДНМУ медичного факультету № 3 та міжнародного медичного факультету охоче прийняли участь у цьому заході та привітали працівників музею з професійним святом. Розпочали студенти-медики з відвідання проекту «Мальовнича Україна» в Центрі сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі, де були представлені експозиції різних художників України. Після цього була організована пішохідна екскурсія по вулиці Георгіївській, на якій розташовані три музеї, а сама вулиця –  це теж музей – під відкритим небом. Незабутнє враження на студентів справило відвідання художнього музею ім. А.І. Куїнджі, де студенти мали змогу не тільки дізнатись про життя та творчість відомого художника, а також побачити оригінали картин відомих українських художників та учнів  А.І. Куїнджі.  В музеї Народного побуту студенти відчути атмосферу XVIII–ХIХ століття. Експозиція музею висвітлює особливості побуту людей різних національностей: українців, росіян, греків, євреїв, німців, які заселяли територію Приазов'я. Студенти міжнародного медичного факультету з Індії також розповідали про культуру та побут своєї країни, знаходили багато подібних та відмінних рис.

Працівники музеїв були у піднесеному настрої, з задоволенням проводили екскурсії та приймали поздоровлення від студентів.