Студенти ДНМУ успішно виступили на Всеукраїнському дебатному турнірі

Студенти другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Юрій Таран та Владислав Павлиш посіли четверте місце з 28 можливих на Всеукраїнському дебатному турнірі, організованому інститутом «Республіка» на базі КПІ.

У перший день перебування в столиці учасники турніру спілкувалися з народними депутатами з різних фракцій та відомими громадськими діячами і журналістами — Романом Скрипіним, заступником голови ЦВК Андрієм Магерою, Майклом Щуром. Студенти слухали лекції та поради для успішного виступу. Тут же відбулися майстер-класи з аргументації.

Свої знання студенти могли застосувати на практиці вже під час відбіркового туру. Чотири найкращих команди пройшли до наступного етапу змагань. ДНМУ був першим у цьому списку.

У першому турі команди «влади» та «опозиції», що обиралися за жеребкуванням, доводили свою точку зору про антикорупційну реформу. Юрій та Влад виступали у якості опозиціонерів реформи та отримали 71,5 балів з 72 можливих. Під час другого туру розглядалася тема державного фінансування політичних партій, а у фіналі — прийняття урядом виборчого кодексу.

Посівши четверте місце за оцінкою журі, команда зібрала найбільший фан-сектор вболівальників з різних міст України.

Важливо відзначити, що за останні п'ять років ДНМУ став першим медичним ВНЗ, який пройшов у фінал дебатного турніру.

Студенти другого курсу дякують за допомогу у підготовці викладачеві історії України кафедри гуманітарних дисциплін №2 Анатолію Сустрєтову та розповідають, що отримали колосальний досвід у Києві. Тепер планують організувати дебатний турнір на медичному факультеті №2, де будуть обговорювати питання медичної тематики.