Професор Леонідас Кусакас перебуває з робочим візитом в ДНМУ

Цього тижня в Донецькому національному медичному університеті в м.Кропивницький з робочим візитом перебуває Леонідас Кусакас, професор медичних наук з Греції, представник компанії GeNeDis,  організатора цьогорічного 3-го світового Конгресу  «Genetics, Geriatrics and Neurodegenerative Diseases Research», що відбудеться 25-28 жовтня в Торонто.

Візит присвячено питанням співпраці, будівництва сучасного реабілітаційного центру та організації міжнародного медичного конгресу у 2020 році на базі Донецького національного медичного університету.

Окремим пунктом переговорів є активна співпраця з грецькими медичними університетами, в тому числі обмін студентами. За запрошенням помічника ректора ДНМУ, професор Кусакас провів лекцію для студентів на тему освіти в Європі. Вчора, 17 травня, професор приєднався до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки та провів лекцію для викладачів ДНМУ.