Проект “Індія-Україна»

10 травня у рамках міжвузівського проекту “Індія-Україна» до Донецького національного медичного університету завітали студенти Приазовського технічного університету. Зустріч була присвячена культурним пам’яткам Індії та України. Студент групи 117 Алі презентував історію появи «Індійської перлини» – легендарного мавзолею Тадж-Махал, Ріту з групи 112 розповіла про традиції та звичаї сучасної Індії. Гостя із ПДТУ Марія Жиловник ознайомила присутніх з видатними місцями Маріуполя та порадила де провести вільний час. Студенти медичного факультету № 3 Яна Ульяницька та Ілля Агеєв розповіли про історію виникнення Запорізької Січі – колиски українського козацтва. Студенти з задоволенням відповідали на питання вікторини, відкривали нові факти про історію та сучасність Індії та України, мали можливість знайти нових друзів і поспілкуватись. Проект триває.