До Дня пам'яті та примирення

До Дня пам'яті та примирення іноземні студенти Донецького національного медичного університету відвідали меморіали у Кропивницькому та Маріуполі

Друга світова війна стала найбільш кровопролитною в історії людства. Тому молодому поколінню необхідно знати та пам'ятати свою історію.

Іноземні студенти ДНМУ, які навчаються на міжнародному медичному факультеті у Кропивницькому та Маріуполі, вже навчаючись на першому курсі знають, що жоден куточок нашої країни не оминула війна, принісши багато жертв та руйнувань.

У День пам'яті та примирення студенти 16 та 17 груп ММФ відвідали меморіальний комплекс "Фортечні вали" у Кропивницькому. Викладач історії України Анатолій Сустрєтов розповів про звільнення міста від загарбників, людські втрати та про традиції вшанування ветеранів в Україні.

Під час засідання "круглого столу" про роки Другої світової війни, який відбувся у Кропивницькому 8 травня, студенти з Індії, Єгипту та Узбекистану підготували доповіді про участь їхніх народів та країн у боротьбі проти фашизму.

У Маріуполі іноземні студенти відвідали меморіальні комплекси, присвячені подвигу героїв Другої світової війни. Зокрема, пам'ятники Визволителям Донбасу та корабель, встановлений на честь моряків, які звільнили Україну від німецько-фашистських загарбників.

Під час відвідування пам'ятних місць іноземні студенти ДНМУ вшанували усіх, хто віддав життя за звільнення світу від нацистів, хвилиною мовчання.