"Full of energy"

"Full of energy" - квест з медфізики та інформатики для студентів ДНМУ

На усіх локаціях необхідно було проявити як свої знання предмету, так і кмітливість, креативність та вміння працювати в команді.

На одній з локацій студенти мали відгадати науковий термін з фізики, якого не вистачало у реченні та скласти його із запропонованих літер.

На іншій локації необхідно було не лише знати фізичні формули, а й використувати їх на практиці: студенти визначали щільність та масу тіла за допомогою занурення його в воду.

Одна номінація була пов'язана з фізичними властивостями звуку. Наступна - з інформаційними технологіями: на студентів чекав міні-квест, під якого вони розгадували кросворд та складали пазл згідно з електронними підказками.

Переможців нагородили за оригінальними номінаціями «Кмітливі фізики», «Суперпрограмісти», «Незрівнянні стратеги», «Швидші за світло», «Найкращі інформаційні біти» та «Веселі вчені». Усі учасники отримали солодкі призи від університету.