ДНМУ прийняв участь в українсько-словацькому форумі на щорічних Днях України в м.Кошице

19-26 квітня у м.Кошице, Словаччина, проходили щорічні Дні України в Кошице. Цей освітньо-культурний захід вже традиційно став центром українсько-словацьких ділових зустрічей та дискусій в галузі спорту, туризму, освіти та культурного співробітництва.

Цього року окрему увагу організаторів було приділено обговоренням підтримки діяльності вищих навчальних закладів переміщених з Донбасу та Криму. Для презентацій переміщених навчальних закладів було створено робочий комітет з представників професорсько-викладацького складу та ректорату переміщених ВНЗ.

Донецький національний медичний університет у складі комітету представила помічник ректора Наволокіна Алла Сергіївна та заступник декана міжнародного медичного факультету Сустрєтов Анатолій Станіславович.

У рамках заходу було проведено «Словацько-український форум-2018» з питань навчання українських студентів у Словаччині , співробітництва словацьких університетів з українськими переміщеними ВНЗ, проведено велику презентацію українських навчальних закладів та університетів м.Кошице, презентацію координаційного центру переміщених ВНЗ.

На базі Технічного університету м.Кошице представники нашого університету взяли участь у роботі круглого столу на тему співробітництвa словацькo - українськиx університетів з Криму та Донбасу.

Також у рамках форуму організовано зустріч з питань співпраці з проректором з міжнародної співпраці медичного факультету університету ім.Йозефа Шафарика та екскурсію до наукового парку факультету MediPark.

Останній день було присвячено оцінці результатів проведених зустрічей та переговорів, обговоренню проектів створення центру співпраці з ЄС у м.Кошице, проектів міжнародного співробітництва у галузі освіти між Україною та Словаччиною, планів на 2019-2020 роки.