День довкілля

У Кропивницькому та Маріуполі студенти ДНМУ стали активними учасникам Дня довкілля

21 квітня по всій Україні проводилися заходи до Дня довкілля.

Студенти, викладачі та персонал міжнародного медичного та другого медичного факультетів Донецького національного медичного університету активно долучилися до прибирання території поруч з корпусами університету у Кропивницькому та Маріуполі.

У Маріуполі іноземні студенти залюбки відгукнулися на пропозицію зробити місто гарнішим. Разом з викладачами вони висадили алею молодих дерев, прибрали торішнє листя, полили квіти. Результат роботи їм сподобався, тому до подібних акцій, спрямованих на збереження довкілля, долучатимуться і надалі.

У Кропивницькому роботи проводилися біля колишнього коледжу статистики, на вулиці Юрія Коваленка, 4 а. Будівлю університет орендує терміном на 10 років, тому тут вже розпочалися ремонтні роботи, у які вже вклали 500 тис. грн. – відновили систему опалення, освітлення, санвузли, подачу води та каналізацію, частково замінили вікна.

Зараз тривають роботи з внутрішнього оздоблення аудиторій. У будівлі будуть розміщені кафедри гуманітарних наук, безпеки життєдіяльності, мікробіології.

З 1 травня на двох поверхах розпочнеться навчальний процес. Студенти другого медичного та міжнародного медичного факультету спільно з викладачами та персоналом мили вікна, носили меблі, витирали будівельний пил. Окрім того, учасники Дня довкілля побілували дерева та бордюри, підстригли кущі та прибрали сухостій.

З 1 вересня у корпусі університету на вулиці Юрія Коваленка розпочнеться повноцінний навчальний процес.

До цього часу зовнішній вигляд будівлі та сквер поруч запланували зробити окрасою міста.