День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів

Вже започаткована така традиція проводити день відкритих дверей, для того щоб майбутні абітурієнти, а зараз ще школярі, могли обрати для себе професію з котрою будуть йти у доросле життя.

1 квітня 2018 року у Донецькому національному медичному університеті відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. ДНМУ радо відкрив свої двері для учнів старших класів, які завітали до нас з навчальних закладів міста та області.

В ДНМУ гарно розвинене студентське самоврядування, як доказ цього студенти-медики підготували концерт – привітання. Студенти першого курсу медичного факультету № 3 та міжнародного медичного факультету, підготували музичні та хореографічні постанови. Про студентське життя та дозвілля в ДНМУ гостям заходу розповіла голова студентського самоврядування Ульяницька Яна. Студенти-медики також підготували відеоролик, в якому поділилися враженнями про навчання в університеті, різноманітні студентські активності, благодійні акції, конкурси та інші види студентських розваг, які залишають незабутні спогади у студентів ДНМУ на все життя.

Ректор ДНМУ, професор Кондратенко Петро Геннадійович привітав присутніх зі святом Вербної неділі та розповів про перспективи, які очікують майбутніх вступників, зі спеціальностей: «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія» та «Фармація» «Так, сьогодні, 1 квітня починається один з основних етапів медичної реформи, яка спрямована на покращення всіх рівнів роботи медиків. Я сподіваюсь на те, що сьогоднішні абітурієнти, які закінчать своє навчання через шість років, будуть працювати у більш сприятливих умовах і будуть отримувати більш гідну зарплатню,» - підкреслив Петро Геннадійович, звертаючись до присутніх.  Майбутні абітурієнти мають змогу навчатись в м. Маріуполі та інших філіях ДНМУ. Ректор відзначив, Донецький національний медичний університет завжди славився своїми талановитими викладачами, вченими, клініцистами, студентами не тільки в Україні, а ще й за кордоном «Університет розширює зв’язки з закордонними закладами вищої медичної освіти. Це дає змогу студентам, що добре вчаться, проходити там стажування. Так, у 2018 році є можливість стажуватися в університетах Італії. Ректорат ДНМУ веде роботу по укладанню договорів з обміну студентами з медичними закладами освіти як у європейських країнах, так і в Америці,» - сказав Кондратенко П.Г.

Загальну інформацію про основні положення прийому у 2018 році надав учасникам заходу відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №1, професор Герасименко Олександр Іванович. Секретар приймальної комісії розповів абітурієнтам про технічні особливості подачі документів, а також про участь у конкурсному відборі. І підкреслив, що все це можна знайти на сайті університету. Герасименко О.І. приділив особливу увагу можливості вступити до ДНМУ абітурієнтів з непідконтрольних територій, розповів подробиці роботи програми «Донбас – Україна» для вступу на медичні спеціальності.

По завершенню зустрічі абітурієнти з батьками мали змогу додатково поспілкуватися з ректором та відповідальним секретарем приймальної комісії університету про особливості навчального процесу та правила прийому в ДНМУ.

Дякуємо усім, хто завітав на наше свято, та бажаємо успіху у вступних випробуваннях!