Асоціації медичної освіти в Європі

Доброго дня!

Шановні колеги, з радістю повідомляємо, що Донецький національний медичний університет отримав офіційний сертифікат про членство в асоціації Amee - Асоціації медичної освіти в Європі.

Асоціація медичної освіти в Європі є всесвітньою організацією з членами в 90 країнах на п'яти континентах. Членами асоціації є вчителі, педагоги, дослідники, адміністратори, методисти, декани, екзаменатори, студенти та студенти практиканти в сфері медицини та охорони здоров’я. Асоціація AMEE сприяє міжнародному покращенню освіти в галузі охорони здоров'я у постійному процесі отримання базової вищої освіти, післядипломної освіти та підвищенні кваліфікації.

Асоціація АМЕЕ регулярно проводить вебінари для її учасників. Після отримання сертифікату ми, як учасники асоціації, можемо безкоштовно приймати  участь у вебінарах.

За запитом університету ми отримали логін  за яким кожний викладач, студент або співробітник університету може приймати участь у вебінарах.

Для того, щоб зареєструватись на вебінар зайдіть в акаунт на сайті асоціації АМЕЕ, потім оберіть ‘AMEE Shop’ у меню ліворуч та натисніть Webinars.

Ми регулярно будемо нагадувати Вам про майбутні семінари або Ви можете самостійно перевірити їх розклад на сайті за наступним посиланням: https://mededworld.org/Webinars/Upcoming-Webinars.aspx

З усіх питань пов’язаних з отриманням доступу до логіну та паролю системи Amee прохання звертатись до помічника ректора Наволокіної Алли Сергіївни, у месенджер Viber за номером телефону: +380673772377