15-17 березня ДНМУ прийняв участь у XVIII Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра» у Республіці Узбекістан

15-17 березня Донецький національний медичний університет прийняв участь у XVIII Міжнародній виставці «Освіта та карєра» у Республіці Узбекістан

15-17 березня 2018 року у республіці Узбекістан відбулася одна з найбільших освітніх подій на пострадянському просторі - XVIII Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра» за сприяння Міністерства вищої та середньої освіти Республіки Узбекістан та Торгово-промислової палати Республіки Узбекістан. Загальна кількість відвідувачів виставки за роки її проведення перевищила 30 000 чоловік. Основна маса відвідувачів – молоді люди віком від 14 до 25 років. Щороку у виставці приймають участь більше 30 ВНЗ з Європи, країн Азії, Латвії, Росії та ін.

Цього року ДНМУ прийняв запрошення організаторів на участь у роботі та заходах виставки. Помічник ректора Наволокіна Алла Сергіївна та начальник відділу міжнародних зв’язків Торбенко Ірина Олексіївна провели ряд робочих зустрічей з представниками адміністрацій, ректоратів та відділів міжнародних зв’язків найбільших університетів Республіки Узбекістан, серед яких Ташкентська медична Академія та Національний університет Республіки Узбекістан. З метою налагодження міжнародного співробітництва було обговорено питання підписання меморандуму про співпрацю.

Також представники університету мали можливість ознайомитись та поспілкуватись з представниками вищої освіти Узбекістану, Китаю, Росії, Німеччини, Латвії та інших країн.

За результатами виставки отримано сертифікат про участь.