ДНМУ удостоєний срібної нагороди “Сучасні заклади освіти-2018”

Донецький національний медичний університет удостоєний срібної нагороди Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти-2018”

З 15 по 17 березня представники Донецького національного медичного університету беруть участь у Дев’ятій Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти - 2018” та Сьомій Міжнародній виставці освіти за кордоном “World Edu”.

Ці форуми без перебільшення є головними подіям освітньої галузі України у 2018 році.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Приємно відзначити, що Донецький національний медичний університет був удостоєний срібної медалі у номінації “Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу”.

Окрім цієї високої нагороди, ДНМУ вручено сертифікат “Якість наукових публікацій” за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Донецький національний медичний університету на виставковому форумі представляють: доцент кафедри медичної реабілітації Вадим Попов, асистент кафедри анатомії людини №2 Ярослав Мірза, викладач кафедри філософії №2 Анатолій Сустрєтов.

Виставка триватиме ще впродовж двох днів, впродовж яких представники ДНМУ беруть участь у науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, педагогічних коучингах, дискусійних панелях за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.