Святковий концерт до 8 березня

Тільки найпрекраснішому ми даємо жіночі імена: Земля, Батьківщина, Мати. З давніх часів народи поклонялися Жінці. Любов до неї - головний двигун життя, історії. Українські жінки та дівчата здавна славляться своєю красою, мудрістю, силою та добротою! Ніжні, чуйні, спритні, дбайливі, теплі – як весна – скільки хороших слів можна сказати про них. І тому не дивно, що вітаємо жінок ми саме на початку весни. Не залишилися осторонь і студенти медичного факультету № 1 ДНМУ в м. Краматорську і 6 березня привітали прекрасну половину людства святковим концертом.

Від імені адміністрації університету до залу з привітанням звернулася проректор з науково-педагогічної роботи, професор О. Є. Чернишова. Вона подякувала усім жінкам за натхненну працю і навчання і побажала наповнювати світ теплом і душевною щедрістю. А також зазначила, що тепло, надія і чарівність повинні завжди залишатися в наших серцях, а не тільки напередодні свята.

Концерт приємно відзначився різноманітністю номерів і постановок. Ведучі – харизматичні та галантні Клименко Яна і Салманов Вадим – сказали багато теплих і приємних слів на адресу жінок. Цього разу в концерті прийняли участь і студенти ДДМА, зокрема, рок-група «Evil-Sky». Ніжний і чуттєвий вокал був представлений у виконанні студентів медичного факультету Чупєєвої Каміли, Літвяк Аліни, Шевчука Артема та студентки фармацевтичного факультету Чорної Софії. Хореографічні постанови Гущенко Вікторії, Навки Ольги, Воротинцевої Аліни та Хорошко Анни талановито виконав хореографічний колектив ДНМУ. Гімнастки Васицька Єлізавета та Єряшева Ірина виконали запальний та гнучкий танець зі стрічками, з сольним танцем виступила Галій Ганна. Кальченко Сергій заспівав змістовну авторську пісню про студентів та їх відносини з дівчатами. Дотепними та іскрометними жартами порадували глядачів команда КВК «Фторнік» в складі студентів Мазіна Муртади і Чалого Данила під керівництвом капітана Пастухова Іллі та член команди «Ковпачки» Горін Олександр. Важливу допомогу в організації та підготовці концерту надала голова студентського самоврядування медичного факультету №1 Устіновська Марія.

На завершення з привітаннями до жінок звернувся декан медичного факультету № 1, професор О.І. Герасименко. Він однак відмітив, що весь час зізнання в коханні більше звучало від жінок і вирішив надолужити згаяне. Олександр Іванович від імені всіх чоловіків привітав дівчат і зазначив що вони їх люблять і пишаються ними!

Цього року зима затрималася і перші сміливі промені теплого сонця тільки починають розтоплювати кайдани стальної криги. Проте концерт, старанно підготовлений та виконаний студентами цього дня, без сумніву, розтопив весь лід, сірість і нудьгу, що накопилися в наших душах та серцях за довгу зиму.