День відкритих дверей в ДНМУ (24/02/2018)

24 лютого у Донецькому національному медичному університеті (м.Краматорськ)  відбувся щорічний День відкритих дверей. Ця подія важлива, як для майбутніх абітурієнтів, так й для університету, адже гості можуть познайомитися із навчальним, науковим, творчим та спортивним процесом, а ДНМУ – зі своїми майбутніми вихованцями.

Традицією для нашої Alma Mater стало відкриття заходу з творчої частини, аби створити гарний настрій нашим гостям та продемонструвати таланти майбутніх лікарів. Під керівництвом Воротинцевої Аліни – студентки 4 курсу, дівчата показали чудовий танок у народному стилі. Гордість університету – Золотий голос ДНМУ – Чупєєва Каміла подарувала глядачам чарівні пісні. Поєднання спорту та танцю у своїй гармонічній постановці продемонструвала студентка 2 курсу – Єряшева Ірина. Завершенням творчої частини став танок у стилі контемпорарі від дівчат із колективу Alma Dance, постановником якого була студентка 4 курсу – Гущенко Вікторія.

Офіційна частина Дня відкритих дверей розпочалася словом в. о. ректора ДНМУ, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України,   професора П.Г. Кондратенка. Він розповів гостям про тернистий шлях нашого університету, про його розвиток та перспективи. Петро Геннадійович запевнив, що ДНМУ був, є і буде однією родиною, збільшувати яку допомагають майбутні абітурієнти.

Наступним виступив декан 1-го медичного факультету, професор О.І. Герасименко. Він ознайомив гостей з правилами вступу, прохідними балами, умовами щодо молодших спеціалістів, які навчались у медичних коледжах. Олександр Іванович більш детально розповів про навчання на медичному факультеті та напрями інтернатури.

До слова запросили й декана фармацевтичного факультету, кандидата фармацевтичних наук О.І. Гуторова. Він ознайомив присутніх зі своїм напрямом – фармація, розповів про термін навчання, вимоги та перспективи працевлаштування.

Завершився День відкритих дверей запитаннями від майбутніх вступників та їх батьків, адже найкращій спосіб отримати інформацію про університет – це поспілкуватися з його керівництвом.