ДНМУ відзначили День Республіки Індія

На міжнародному медичному факультеті ДНМУ відзначили День Республіки Індія

У п’ятницю, 26 січня, на міжнародному медичному факультеті Донецького національного медичного університету проходили святкові заходи за участю індійських студентів. В Індії цього дня відзначається державне свято - День Республіки. У 1950 році вступила в дію Конституція Індії і країна перейшла до статусу республіки.

В Індії масово святкують національне свято. Іноземні студенти ДНМУ з Індії також мали можливість його відзначити перебуваючи далеко від дому. Вони пригощали студентів та гостей стравами національної кухні – смачним рисом, а також солодощами з моркви, які в Індії називають халвою. Жіноча половина дізналася, що таке мехенді – розпис хною по тілу, яким зазвичай прикрашають себе індійські жінки перед весіллям.

Далі всі учасники та глядачі перейшли до актової зали. Від імені керівництва університету поздоровила інідійських студентів помічник ректора ДНМУ Алла Наволокіна та зазначила, що в Україні дуже поважають індійські традиції. Окрім англійської, вона привітала студентів і їхньою рідною мовою. Індійські студенти розповіли про історію країни та традиції.

Пісенні і танцювальні номери стали справжнім подарунком для усіх присутніх у залі. У ДНМУ навчаються студенти з різних регіонів Індії і представники деяких з них показали свої танці, що різняться у окремих штатах. Так кожен міг зануритись в атмосферу цієї далекої і прекрасної країни. Господарі свята подбали про гостей і в залі – пригощали печивом та чаєм з молоком і прянощами.

Також індійські студенти переглянули відеоролик про своє навчання у Кропивницькому, який підготував один з організаторів свята, викладач історії України Анатолій Сустрєтов.

Студентки другого медичного факультету привітали друзів українською піснею.

Вітаючи співвітчизників зі святом студент Абдулла сказав, що британці багато чого принесли в країну, проте за цей період громадяни країни не забули хто вони є і ким вони є, щоб повернути свою незалежність.

Такі національні свята у Донецькому національному медичному університеті у майбутньому проводитимуться і для іноземних студентів з інших країн.