«Різдвяне диво» у Кропивницькому

18 грудня на міжнародному медичному факультеті Донецького національного медичного університету відбувся святковий захід «Різдвяне диво». Метою проведення заходу було сприяння розвитку творчих здібностей студентів, формування духовних цінностей, виховання любові до ближнього, доброти та милосердя. Підготовка до свята розпочалася ще 12 грудня зі встановленням святкової ялинки та виготовлення святкових листівок. Студенти університету власноруч створювали листівки-долоньки з найкращими побажаннями для дітей на лікуванні та дітей-сиріт.

Свято розпочалося з виступів студентів, під акомпанемент бандури було виконано декілька українських народних пісень.

Ведучі привітали усіх зі святом Святого Миколая українською та англійською мовами. Студентка з Індії Діас Десірає Елеанор виконала пісню «Щедрик» разом з бандуристами.

Далі лунали вірші українською мовою про день Святого Миколая, Новий рік, пісня «В ніч проти Андрія», присвячена початку зимових новорічних свят.

Студентка з Індії Фернандес Карен виконала українську народну пісню «Чом ти не прийшов?» під майстерний акомпанемент гітари у виконанні студента з Узбекистану.

Не обійшлося свято без танців. Гості могли насолодитися хіп-хопом у виконанні студента з Єгипту, запальною лезгинкою та сценкою українських народних  вечорниць за участі студентів з Індії, Єгипту, Марокко, Нігерії, Пакистану та Гани.

На закінчення розважальної програми в університеті лунали найкращі побажання гостям, викладачам та студентам і жартівлива пісенька «Варенички».

Учасники та гості свята були запрошені на святкову ярмарку-продаж національних іноземних страв, виготовлених студентами власноруч.

Спільно з учнями Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг було проведено майстер-клас по виготовленню улюбленої української страви – вареників. Усі бажаючі могли придбати та скуштувати апетитні святкові страви та напої.

За виручені від ярмарки кошти були придбані подарунки, фрукти, необхідні речі для дітей онкогематологічного відділення Дитячої обласної лікарні (м. Кропивницький) та Кіровоградського обласного спеціалізованого будинку дитини нового типу, до яких завітали студенти та викладачі міжнародного медичного факультету 19 грудня.

2а

4а