Дебют першокурсника у Маріуполі

29 листопада 2017 року в Донецькому національному медичному університеті м. Маріуполя,  на третьому медичному факультеті відбувся Дебют першокурсника.

Дебют першокурсника – це невід'ємна  частина життя кожного студента, але цього разу студенти стали учасниками ще й урочистостей з нагоди 87 річчя заснування ДНМУ.

До цієї події студенти готувались щодня, вигадуючи, репетируючи та допрацьовуючи свої виступи. Студенти приголомшили глядачів своїм артистизмом, вокальними даними, сучасними танцями, авторськими творами. Активну участь у дебюті прийняли й іноземні студенти. Чарівні ведучі, конфетті та запальна музика створювали атмосферу масштабного, але при цьому по-домашньому затишного свята.

Наприкінці свята виступив декан медичного факультету №3 Розенко Олег Володимирович, привітавши першокурсників з успішним дебютом, також висловив подяку студентам та викладачам за підготовлене свято. Після чого усі учасники були відзначені грамотами за свої таланти.