Міжнародний день боротьби зі СНІДом

На другому медичному факультеті ДНМУ відбулися заходи до Міжнародногодня боротьбизі СНІДом

Студенти другого медичного факультету ДНМУ, які навчаються у Кропивницькому, взяли участь у різнопланових заходах до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня. У фойе та актовій залі університету розмістили тематичні стінгазети, які кожна група створювала самостійно. Окрім цього, кожен міг отримати брошури про хворобу.

На передодні Дня боротьби зі СНІДом нафакультет за вітали медичний психолог Надія Шутовата Ірина Бабій, завідувач відділу моніторингу обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Фахівц провели анонімне експрес-тестування студентів та викладачів, та паралельно прочитали цікаву лекцію.

Гості спростували багато міфів про ВІЛ та СНІД, розповіли про різницю між цими діагнозами, про шляхи зараження, а також про толерантне ставлення до хворих. Наразі в Центрі під медичним наглядом перебувають 2885 осіб, 606 зних— хворі наСНІД.

У лікувальному закладі пацієнти отримують не лише медичні препарати, а й психологічний супровід.

Фахівці закликали студентів дбати про своє здоров'я вже з молодого віку та не чинити собі шкоди необдуманими вчинками.