Свято з нагоди 87-ї річниці заснування ДНМУ

28 листопада Донецький національний медичний університет відсвяткував 87-річчя від дня свого заснування. На день народження рідної AlmaMater зібралися професорсько-викладацький склад, працівники університету, представники МОН, а також студенти всіх факультетів.

Традиційно, святковий концерт розпочався з привітального слова в.о. ректора – Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, доктора медичних наук, професора П.Г. Кондратенка. Він трохи заглибився в історію нашого ДНМУ, його заснування та згадав ректорів минулих років. Петро Геннадійович запевнив всіх, що ми будемо розвиватися і повернемося в свої рідні стіни ще сильнішими, ніж раніше. З нагоди 87-річчя ДНМУ наказом в.о. ректора П.Г.Кондратенка були нагороджені викладачі, працівники університету та активні студенти.

Святковий концерт продовжила творча частина нашого ДНМУ. Пісенні подарунки прозвучали у виконанні Чупєєвої Каміли – Золотого голосу ДНМУ, Літвяк Аліни, Хоменко Ірини, Кальченко Сергія, Чорної Софії. Танцювальними постановами зачаровували зал дівчата та хлопці під керівництвом студенток-хореографів: Гущенко Вікторії, Навки Ольги, Воротинцевої Аліни, Хорошко Ганни. Коллектив AlmaDance подарував танок у французському стилі, з яким вони дебютували на студентському фестивалі “СтуДДіЯ”. Ніжність у поєднанні спорту та танцю продемонстрували студентки молодших курсів Васицька Єлизавета та Єряшева Ірина в постанові художньої гімнастики.

На цьому вітальна частина концерту не завершилась, адже команди КВК під керівництвом Пастухова Іллі та Чалого Данила підготували  для глядачів цікаві відбірні жарти. На день народження рідного університету завітали і лікарі-інтерни зі своїми постановками КВК, бо дух студентства та любов до рідного закладу не покидає їх і сьогодні.

З року в рік День Народження нашого Донецького національного медичного університету – особлива дата, адже це показник того, що не зважаючи на події минулих років ми не втратили свою міць і значимість, а, навпаки, стали ще більше боротися за своє місце в державі, за свої права, за своє майбутнє