Обласна універсіада з баскетболу

Обласна універсіада  з баскетболу

Цікаво пройшли два спортивних дні у Краматорську. 14-15 листопада на базі Донбаської державної машинобудівної академіївідбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. П’ять команд з чотирьох міст області з’їхалися показати свою майстерність: Донецького національного медичного університету (м. Краматорськ ),  Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Краматорськ), Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ ) та Донецького національного технічного університету (м. Покровськ).
         Кожна команда намагалася здобути перемогу і привезти до свого навчального закладу нагороди. Запекла боротьба між командами педагогічного та медичного навчальних закладів змусила хвилюватися всіх присутніх. Напружені моменти гри баскетболістів Донбаської державної машинобудівної академії викликали бурні овації вболівальників. Команди змагалися за кожне очко. Але удача була на боці баскетболістів педагогічного університету.
За підсумками всіх ігор команда Донбаського державного педагогічного університету   посіла перше місце, другими стали баскетболісти Донбаської державної машинобудівної академії, третє місце вибороли спортсмени Донецького національного медичного університету.  Кращим гравцем чемпіонату був визнаний Степанов Богдан (ДДПУ,
м. Слов’янськ) .
По закінченню чемпіонату команди були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубками управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.