Дебют першокурсника в ДНМУ

9 листопада 2017 року в Донецькому національному медичному університеті відбувся Дебют першокурсників, з якого і починається студентське життя. Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині “безтурботні” моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, знаходити нових друзів і навіть кохання…Це роки присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості.

Саме 9 листопада вважають днем української писемності та мови, тому студенти, гості та викладачі ДНМУ мали прекрасну нагоду зазирнути в минуле-в казку «Вечори на хуторі біля Диканьки», яке перенесло їх в український фольклор. Безліч студентів з різних курсів зібралися на святі, щоб підтримати та подивитися на своїх талановитих однокурсників та одногрупників. Участь у святі прийняло багато першокурсників, що представили велике різноманіття талантів. Дебютанти дуже нервували, адже це був їхній перший виступ у студентському житті.

Розпочалося свято виступом музикальної групи та прекрасною піснею про Україну. Протягом всього свята першокурсники дивували глядачів яскравими сценками, унікальними голосами, танцями та веселими жартами від команди КВН, які подарували гостям та студентам неповторні враження та море позитивних емоцій.

Також на свято завітала команда КВН другого курсу, яка привітала першокурсників своїми оригінальними жартами.

Наприкінці заходу всі учасники які брали учать у святі зібралися на сцені і дружно заспівали прекрасну пісню про нашу гарну, чарівну, немовби казкову, царівну-Україну. По закінченні свята декан медичного факультету, професор Герасименко Олександр Іванович висловив подяку всім учасникам, організаторам за підготовлене свято та привітав першокурсників зі вступом у студентське життя.

Допомагали в організації святкування студенти старших курсів: Устіновська Марія 6 курс,  Гущенко Вікторія – 4 курс, Воротинцева Аліна – 4 курс, Навка Ольга – 5 курс, Пастухов Ілля – 5 курс.

Зі святом, любі першокурсники! Нехай збудуться всі ваші мрії в цей день! Скасують всі сесії, залікова книжка наповниться прекрасними оцінками, а пари скоротять в 3 рази і введуть вільне відвідування! Нехай усі ви станете відмінними лікарями і знайдете гарну роботу! А ще - ніколи не забувайте цього дня, своє свято - День Першокурсника!

1  1