Встреча выпускников 1977г. лечебного факультета №1

Зустріч ДонМИ 77

У ДНМУ в м. Краматорську відбулася зустріч випускників лікувального факультету №1 1977 року Донецького медичного інституту ім. М. Горького.

Випускниками цього курсу є 11 докторів наук, 2 члени-кореспонденти НАМН України, депутат Верховної Ради України, головні лікарі та завідувачі відділень лікарень, серед них ректор ДНМУ член-кореспондент НАМН України, Заслужений діяч науки України, доктор медичний наук України, голова асоціації онкологів України, доктор медичних наук, професор.

Випускники ознайомилися з життям ДНМУ, зустрілися зі студентами, переглянули концертну програму, яку запропонували студенти, побажали студентам з гордістю пронести через все життя звання лікаря випускника Донецького національного медичного університету.