Краматорський фестиваль танцю.

24 вересня відбувся Краматорський фестиваль танцю під назвою «KRAM DANCE FEST». Звісно ж, наші студенти продемонстрували свої таланти і в цій сфері. Вони не лише взяли участь у заході, а й допомогли з його організацією, адже Краматорськ став для нашого Донецького національного медичного університету другою домівкою.

«KRAM DANCE FEST» було організовано з нагоди  Дня Міста та Дня Машинобудівника. Організатором фестивалю стало Творче об'єднання «Краматорчани» за підтримки Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради. Партнерами виступили: Донецький національний медичний університет, Донбаська державна машинобудівна академія, event-агентство «Top-Sound Show» та Креативний простір «Free UA».

Фестиваль «KRAM DANCE FEST» було проведено у формі змагань між трьома командами: ДНМУ, ДІТМ та колективом східного танцю «Фірузе». До складу команди ДНМУ увійшли : Гущенко Вікторія 4 курс, Хоменко Ірина 3 курс, Галій Ганна 2 курс, Хорошко Ганна 3 курс, Філімонова Ганна 3 курс, Навка Ольга 5 курс, Воротинцева Аліна 4 курс, Валентина Курличкіна 2 курс, Гетьманенко Валерія 3 курс, Сокоренко Вікторія 3 курс, Нікіфоров Сергій 2 курс, Петренко Олександр 2 курс.

Перший етап змагань полягав у постановці колективного танцю, де наші талановиті медики продемонстрували три номери. У другому етапі красуні – дівчата показали свої таланти в танцювальному батлі, де були найкращими. В останньому етапі представники команди показували елементи рухів для глядачів, а ті повинні були повторювати. Наша Вікторія Гущенко (організатор та постановник танців в ДНМУ)  не лише продемонструвала запальні рухи, а й змогла закликати більш ніж половину глядачів повторювати за нею. За підсумками фестивалю, наша команда медиків була оголошена переможцями.

В завершення свята, колектив східного танцю «Фірузе» подарував всім присутнім фаєр-шоу. Між глядачами було розіграно два білети на «Студентську лігу сміху», яка відбудеться 2 листопада в ДК НКМЗ, де буде виступати наша команда медиків зі своїми номерами.