День миру

21 вересня увесь світ відзначав свято гуманності та єднання - День миру.
    З нагоди Дня миру а також Дня міста та дня Машинобудівниказа ініціативи управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради студентами Краматорська була проведена акція під назвою «BirdHouse». В рамках цього заходустуденти підготували шпаківні, які вони презентували та розвісили на деревах на території «Stud.Parkovka», що розташована на бульварі Машинобудівників. Акцію підтримали представники ПРООН та Креативного простору «FreeUA».

Громадські організації, які брали участь в заході, організували для учасників та глядачів фотозону, майстеркласи з оргігамі, на якому робили голуба – птаха миру; майстрування браслетів та виробів з конструктора Lego. Особливо активні учасники та глядачі змагалися в грі в дартс та армспорті, переможці отримували солодкі подарунки. На додаток екологічної теми акції та «Дня без автомобілів» були представленні дитячі малюнки «Як я бачу місто без автомобілів».

Не дивно, що до акціїї активно долучились і студенти нашого університету, адже мир, гуманність, допомога ближнім, зокрема і нашим меншим братам – це ключові засади, які притаманні медицині та всім майбутнім лікарям.

Участь прийняли наші студенти  1 медичного факультету: Мальцева Світлана 2 курс, 9 група, Птишник Ілля 2 курс, 9 група, Панасенко Родіон 2 курс, 10 група, Шинкаренко Ернест Олександрович 2 курс, 10 група, Шиліна Анна, 2 курс, 9 група, Ясинський Ярослав, 2 курс, 9 група, Кураков Ярослав, 2 курс, 9 група, Романюк Христина 11група , 2 курс, Гончарова Олександра 5 група , 2 курс, Кулачко Анастасія 8 група, 2 курс, Гущенко Вікторія 4 курс ,2 група. Відповідав за організацію естафети та майстер-класів – Вознюк Ярослав. Романюк Христина, Гончарова Олександра та Кулачко Анастасія допомагали гостям та учасникам виготовляти паперових журавликів. Роботу наших медиків не оминули увагою, тому ми були нагороджені грамотою «Самі найтурботливіші».

Загалом в заході приймали участь ДНМУ,ДІТМ, ДонНУЕТ,КВПУ,КВПМУ, КТТ, КРК ДРУ ЦКРОИ «Донбас», КЦПТО,МАУП, та МВПБУ.

За найкращі шпаківні призначалася нагорода. Переможця акції, яким стала Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», нагородив грамотою, кубком та фінансовою підтримкою від міського голови на придбання канцелярії секретар Краматорської міської ради Ошурко Денис Вікторович. Громадські організації «Відповідальні громадяни» та «Екологія промислового регіону» нагородили грамотою за саму добротну шпаківню Краматорське вище професійне училищне та подарували грошовий сертифікат на відвідування піцерії, а також грамотами і солодкими призами за перемогу в різних номінаціях інших учасників акції.