День міста Кропивницького

Студенти ДНМУ долучилися до відзначення Дня міста Кропивницького

У суботу, 16 вересня, студенти та викладачі другого медичного факультету Донецького національного медичного університету долучилися до відзначення 263-річниці заснування міста Кропивницького.

На вулиці Дворцовій розмістили три намети, відвідувачі яких могли дізнатися свій пульс та тиск, вагу, а також рівень підшкірної клітковини. Маленьким відвідувачам розповідали, як доглядати за своїми зубами. Для малечі також приготували дитячі білі халати та головні убори. Тому бажаючи зробити фото було дуже багато.

Старші містяни побачили, як зупинити кровотечу. Причому показ зробили максимально реалістичним.

Відвідали локацію ДНМУ та поспілкувалися зі студентами міський голова Кропивницького Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, народний депутат Костянтин Яриніч, народний Депутат Олександр Горбунов та депутат міської ради Олександр Шамардін.

Під час заходу студенти першого та другого курсів розповідали старшокласникам, які цікавилися, про навчання у медичному університеті.

Другий рік поспіль з початку своєї роботи у Кропивницькому університет розміщує свою локацію на загальноміських заходах і приємно, що задоволених відвідувачів стає все більше.