ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ У КРОПИВНИЦЬКОМУ​ 2017

УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ НА ДРУГОМУ МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (м. КРОПИВНИЦЬКИЙ)

1 вересня на базі головного корпусу Донецького національного медичного університету у Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди посвяти у студенти на другому медичному факультеті.

217 першокурсників навчатимуться на другому медичному факультеті Донецького національного медичного університету у Кропивницькому.

«Майже87 років Донецький національний медичний університет випускає кваліфікованих лікарів для практичної охорони здоров'я у нашій країні. Минулого року у славному місті Кропивницькому відкрився факультет і вже сьогодні наші лави поповнюють нові студенти», - сказав у вітальному слові проректор ДНМУ з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків - доктор медичних наук, професор Олександр Удод.

Одягнувши білі халати, юнаки та дівчата урочисто зачитали клятву студента медичного університету. Студенти пообіцяли жити і вчитись так, щоб з увагою і піклуванням ставитись до хворого, а також віддати всі сили і знання служінню медицині та народу України.

Студенти отримали з рук проректора символічний «ключ знань», як знак постійного прагнення до вершин професійної майстерності.

Привітав першокурсників, які у нелегкій конкурсній боротьбі вибороли право стати студентами такого престижного ВНЗ, декан другого медичного факультету – кандидат медичних наук, доцент Петро Сидоренко та вручив символічну залікову книжку. Крім цього, він подякував органам влади та місцевого самоврядування за постійну підтримку.

Урочистості відвідав Народний депутат України Костянтин Яриніч та зазначив, що студенти у майбутньому зможуть зробити все аби медична галузь була найкращою, а наша нація - здоровою. Костянтин Яриніч нагородив викладачів ДНМУ грамотами та подякував за високий професіоналізм.

Слова привітань сказав начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський та нагадав, що вони обрали одну з найбільш пріоритетних професій в державі на сьогодні, а тому влада обіцяє вирішувати проблеми навчального закладу та підтримувати його.

Заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Олександр Скрипник назвав першокурсників колегами, оскільки вони влились у армію медичних працівників та частково здійснили свою мрію. Він також зазначив, що ще два роки тому ідея створити у Кропивницькому факультет медичного університету, виглядала як мрія, проте завдяки колосальній роботі, вона втілилася у реальність.

Разом з українськими студентами будуть навчатися студенти з усього світу, тому від їх імені з Днем знань щиро привітала Ільхомжонова Гульахон Ільхомжан Кизи, студентка 2 курсу міжнародного медичного факультету ДНМУ. Викладач історії медицини, доктор історичних наук Ганна Дефорж побажала студентам обов'язково залишити свій слід у науці.

Студенти продемонстрували цього дня і свої таланти - кожна пісня про Україну йшла від серця, так само, як і оплески від нових студентів-медиків.