Вітаємо лауреата !

23 червня в ювелірному домі «Сага» відбулася церемонія нагородження фіналістів обласного конкурсу «Молода людина року» який проводився  управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації і був присвячений Дню молоді. Наш університет на ньому представляв член Студентського наукового товариства студент 4 курсу 1 групи Фролов Євген в номінації «Молодий вчений року» За результатами попереднього відбору Євген став одним з чотирьох фіналістів секції і був нагороджений відповідним дипломом лауреата конкурсу.

-         Для мене особисто участь в цьому конкурсі – своєрідний підсумок тривалої та непростої роботи. Але це досягнення не особисте – його результат залежав від підтримки багатьох людей, що мене оточували весь цей час, направляли, радили, допомагали. Хочу висловити подяку керівнику СНТ, професору Коньковій Марині Володимирівні, науковим керівникам кафедри внутрішньої медицини № 2 – Жданюку Ю. І. та Михайличенко Т. Є. і завідувача кафедри Такташова Г.С., кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін – Давидову П. Г., декану медичного факультету № 1 – Герасименко О. І., керівництву університету, викладачам, батькам, друзям. Впевнений, що наш університет зможе підготувати ще багато лауреатів та переможців, лікарів і вчених. Дякую.

фото МЛРя МЛР

Scan 20170626 130454