30 травня відбулася зустріч студентів ДНМУ МОЗ України (м.Краматорськ) з директором Інституту української мови НАН України

30 травня відбулася зустріч студентів Донецького національного медичного університету МОЗ України (м.Краматорськ) з директором Інституту української мови НАН України доктором філологічних наук, професором Гриценком Павлом Юхимовичем, який розповів про розбудову української державності та впровадження української мови у всі сфери суспільного життя Донеччини в історичному контексті. Мова також йшла про формування у молоді активної громадської позиції і почуття патріотизму. Зустріч викликала значний інтерес у студентів. Вони почули ґрунтовні відповіді на питання, які їх зацікавили.

(На фото після зустрічі: директор Інституту української мови НАН України д.філол. н., професор П.Ю. Гриценко та декан медичного факультету №1 д.мед.н., професор О.І. Герасименко)

20170530 1307561