НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

16-17 травня на базі Індустріального інституту державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет»         у м. Покровську проводилася наукова конференція «Дні науки 2017». Студент нашого університету Фролов Євген (4 курс, 1 група) представив на пленарному засіданні роботу «Вплив студентських наукових товариств на становлення молодих вчених» (науковий керівник – доцент П. Г. Давидов) та був нагороджений грамотою за активну науково-дослідну роботу та участь у «Днях науки 2017».

16 травня на базі Харківського національного медичного університету відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих учених «Фізіологія – медицині, фармації та педагогіці: актуальні проблеми та сучасні досягнення». Студентка 3 курсу 3 групи медичного факультету Кащій Уляна здобула  2 місце серед 28 учасників у секції Клінічна та експериментальна фізіологія за доповідь «L-карнітин в якості харчової добавки у спорті» (наук. керівник -  ас.О.І.Крайсвітній).

Вітаємо Євгена, Уляну та їх наукових  керівників  і бажаємо нових перемог!

njUpRx9GE80

фото фролов