Володимире Максимовичу, вічна пам'ять Вам!

Стоматологічний факультет Донецького національного медичного університету МОЗ України та стоматологічна спільнота Донеччини з глибокою скорботою повідомляють, що 21 травня 2017 року на 88-му році пішов з життя кандидат медичних наук, доцент Володимир Максимович Павленко.

За час своєї довгої професійної діяльності Володимир Максимович зробив неоціненний внесок у розвиток стоматологічної допомоги та підготовку висококваліфікованих фахівців-стоматологів для Донеччини та всієї країни. Більше 25 років він очолював кафедру ортопедичної стоматології Донецького національного медичного університету. Під керівництвом Володимира Максимовича колектив кафедри пройшов етапи становлення та розвитку, набув колосальний досвід та заслужений авторитет у професійному середовищі, у науково-педагогічних та лікарських колах. Володимир Максимович був ініціатором багатьох пріоритетних інноваційних проектів, він запропонував та розробив унікальну для свого часу стоматологічну відбиткову масу, яка була названа його ім’ям та якою протягом десятиліть користувалися тисячі лікарів-стоматологів.

Володимир Максимович був надзвичайно доброю, щедрою та світлою людиною, люблячим чоловіком та батьком. Його поважали та любили колеги, студенти та пацієнти.

Вічна пам'ять Вам, вельмишановний Володимире Максимовичу!

Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким померлого.