Студенти ДНМУ святкують День вишиванки

Традиція святкувати Всесвітній день вишиванки зародилась в 2006 році. Студентку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесю Воронюк надихнуло те, що її одногрупник неодноразово одягав цю чудову річ гардеробу на пари. Спочатку на масові акції дівчина змогла залучити студентів свого навчального закладу, потім університети свого міста, а згодом і всю Україну. В 2006 році було вирішено обрати один день, який люди присвятили би вишиванці. Цим днем став кожен третій четвер травня. Чому саме будній день? А тому, що це підкреслює значущість цього символічного одягу не тільки на святах, а й в повсякденні кожного громадянина. Ще здавна люди вважали вишиванку не просто красивим одягом, а своїм оберегом, символом патріотизму, щастя та пам’яті.