Вітаємо переможців в IṾ міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених-2017 «Перший крок в науку»

Вітаємо переможців

У Вінниці на I міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених-2017 «Перший крок в науку» наші студенти знову стали переможцями:

• Фролов Є. А., студент 4 курсу 1 групи медичного факультету №1 за роботу «Комплексна діагностика діабетичної енцефалопатії у пацієнтів з 1 типом цукрового діабету /Thecomprehensivediagnosticsofdiabeticencephalopathyinpatientswithtype 1 diabetesmellitus (T1DM)» ( науковий керівник – професор Т.Є. Михайличенко). Роботу виконано спільно з лікарем-інтерном 1 року кафедри внутрішня медицина №2 Романенковою Г.В.

• Громова М.О., студентка 5 курсу, 4 групи медичного факультету №1 за роботу « Роль перехресних алергічних реакцій у патогенезі фруктово-латексного синдрому» ( науковий керівник – доцент Жданюк Ю.І.)

Вітаємо Євгена, Маргариту та їх наукових керівників й бажаємо подальших перемог!