Нарада Ректорів ВНЗ України

11.05.2017 р. ректор нашого Університету Ю.В.Думанський взяв участь у нараді Ректорів ВНЗ України, що проходила у МОН України. У нараді присвячений навчанню іноземних студентів у ВНЗ України, яку відкрили міністр освіти і науки України Л.М. Гріневич та в.о. міністра охорони здоров’я України У. Супрун, приймали участь перший заступник міністра освіти і науки України В.В. Ковтунець, заступник міністра освіти і науки Р.В.Греба, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України Г.І.Новосад, заступник міністра охорони здоров’я України О.В.Лінчевський, в.о. начальника відділу освіти і науки МОЗ України Н.О.Олексіна, директор ДП «Українського державного центру міжнародної освіти» МОН України О.О. Шаповалова, Директор центру тестування МОЗ України, професор І.Є.Булах, керівники вищих медичних навчальних закладів України та інш.

в квадратик