Мотиваційний семінар з питань набору іноземних студентів м. Сурат, штат Гуджарат, Республіка Індія.

Мотиваційний семінар з питань набору іноземних студентів для навчання в Донецькому національному медичному університеті було організовано та проведено ТОВ “Українські освітні послуги” 2 квітня 2017 року в м. Сурат, штат Гуджарат, Республіка Індія.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Торбенко І.О., яка взяла участь у роботі семінару, надала інформацію щодо переваг навчання у вищих навчальних закладах  України, зокрема в Донецькому національному медичному університеті, відповіла на запитання, серед яких основними були: наявність дисциплін та вимоги щодо кількості балів у сертифікаті про повну середню освіту, необхідних для вступу за спеціальностями “Медицина”, “Стоматологія”, можливість навчання англійською мовою, умови проживання у гуртожитку.

В семінарі взяли участь 2150 осіб, які зацікавились навчанням в Україні, біля 200 осіб залишили заявки на оформлення документів для вступу  саме до Донецького національного медичного університету.