МІС ДНМУ - 2017

Наш університет – навчальний заклад, який не тільки дає всі можливості для професійного зростання, але й допомагає у формуванні лідерських якостей – ініціативності, активної життєвої позиції, впевненості у собі. Одним з доказів цього є масштабний захід, який був проведений 6 квітня в актовій залі на базі університету у м. Краматорськ – «Міс ДНМУ 2017». За титул найкрасивішої дівчини університету змагалися 8 студенток, які пройшли попередній відбір.

До складу журі увійшли: член ради студентського самоврядування Олександр Кузякин, в.о. голови первинної профспілкової організації студентів ДНМУ Олександр Кумачев, директор компанії «Кофелактіка-Краматорськ» Ганна Скляр, помічник народного депутата України Максима Єфімова - Ольга Ворощук, доцент кафедри акушерства і гінекології В'ячеслав Гусєв, завідувач кафедри онкології та радіології, науковий керівник студентського наукового товариства, доктор медичних наук, професор Марина Конькова. Очолив журі декан медичного факультету №1, доктор медичних наук, професор Олександр Герасименко.

Дівчатам належало пройти крізь непрості випробовування. Для перевірки майстерності кожна з них демонструвала сувенір у народному стилі, зроблений власноруч. Стрункість та грацію треба було доводити у декількох дефіле, зокрема в купальниках та вечірніх сукнях. Винахідливість та креативність студентки проявляли при підготовці короткого відеоролика про себе. Артистичність та вміння підкорити глядача демонструвались у власних концертних номерах. Чого тут тільки не було – і пісні, і танці, і, навіть, невеличкі перфоманси. Кожна дівчина демонструвала свої найкращі риси та можливість впевнено вести себе на сцені. Також конкурсантки відповідали на цікаві питання членів журі.

Журі належало зробити дійсно складний вибір, адже ні одна з учасниць не хотіла поступатись іншій. Свій вклад в перемогу могли зробили й глядачі – їм видали бюлетені для вибору міс глядацьких симпатій, за міс фото голосували заздалегідь у соціальній мережі. Після довгих сперечань та коливань нарешті оголосили нагороди в номінаціях: міс-чарівність стала Навка Ольга, міс- елегантність - Базанова Дар’я, міс-романтичність – Кравченко Ольга, міс-вишуканість – Сіріченко Наталія, міс-артистичність – Кобринська Анастасія, міс-грація – Пригаріна Валерія, міс-ерудиція – Чупєєва Каміла, міс-оригінальність – Галій Ганна.

І ось настав той хвилюючий момент – на сцену виходить голова журі О.І.Герасименко. Він вітає всіх дівчат і підкреслює, що кожна з них, пройшовши всі етапи відбору вже є найкращою, незважаючи ні на що. Та умови конкурсу потребують оголосити переможців. І… Міс глядацьких симпатій стає Кравченко Ольга, міс-фото - Базанова Дар’я, першою віце-міс – Чупєєва Каміла, а почесне звання «Міс ДНМУ 2017» отримує студентка 1 курсу 6 групи медичного факультету №1 - Сіріченко Наталія.

Вітаємо переможниць та всіх учасниць і бажаємо їм подальших успіхів та підкорення нових висот!

Автор Є.Фролов