Наша гордість

У березні цього року МОН України традиційно проводив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук   2016/2017 навчального року. До другого туру  цього престижного  конкурсу з нашого вишу було подано 6 студентських  робіт, що були переможцями 1 внутрішньоуніверситетського туру, 3 з яких було  відібрано Конкурсною комісією МОН до подальшої боротьби у другому турі.
І ось ми з вами вітаємо наших переможців…

22 березня у Буковинському державному медичному університеті  студентка 3 курсу м/с 10 групи медичного факультету Манько Марина з роботою "Морфологічні прояви ураження судин серця, легенів і нирок при експериментальному системному автоімунному захворюванні на щурах" (наукові керівники: член-кореспондент НАМНУ, професор Синяченко О.В., професор Герасименко О.І.) здобула диплом ІІІ ступеня на Підсумковій науково-практичній конференції всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році з галузі «Клінічна медицина».

23 березня у Запорізькому державному медичному університеті студент 3 курсу м/с 5 групи медичного факультету Хижий Богдан з доповіддю на тему "Асиметрія черепів у дорослих людей за даними фотограмметрії" (науковий керівник – кандидат медичних наук Дубина С.О.), отримав диплом І ступеня за кращу наукову доповідь на науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 навчальному році з галузі «Теоретична медицина».

30 березня в Харківському національному медичному університеті студент 4 курсу 1 групи медичного факультету Євген Фролов з науковою роботою «The peculiarities of clinical course, immune response and immunological diagnostics in patients with miocardial injury caused by cardiotropic enteroviruses» (науковий керівник доцент Жданюк Ю. І.), отримав диплом ІІІ ступеня на науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016–2017 навчальному році за спеціальностями «Клінічна і фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія (англійською мовою)».

Вітаємо Марину, Богдана, Євгена і їх наукових керівників з перемогами і бажаємо їм успіхів та натхнення у подальшій роботі!

в квадратик

4 1тт