ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

У березні цього року МОН України традиційно проводив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук   2016/2017 навчального року. До другого туру  цього престижного  конкурсу з нашого вишу було подано 6 студентських  робіт, що були переможцями 1 внутриуніверситетського конкурсу, 3 з яких було  відібрано Конкурсною комісією МОН до подальшої боротьби у другому турі.
               І ось ми з вами вітаємо наших переможців…

22 березня у Буковинському державному медичному університеті  студентка 3 курсу м/с 10 групи медичного факультету Манько Марина з роботою "Морфологічні прояви ураження судин серця, легенів і нирок при експериментальному системному автоімунному захворюванні на щурах" (наукові керівники: член-кореспондент НАМНУ, професор Синяченко О.В., професор Герасименко О.І.) здобула диплом ІІІ ступеня на Підсумковій науково-практичній конференції всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році з галузі «Клінічна медицина».

23 березня у Запорізькому державному медичному університеті студент 3 курсу м/с 5 групи медичного факультету Хижий Богдан з доповіддю на тему "Асиметрія черепів у дорослих людей за даними фотограмметрії" (науковий керівник – кандидат медичних наук Дубина С.О.), отримав диплом І ступеня за кращу наукову доповідь на науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 навчальному році з галузі «Теоретична медицина».

Вітаємо Марину, Богдана та їх наукових керівників з перемогою і бажаємо  здійснення запланованих цілей  і подальших успіхів!

А далі буде! Чекаємо на третього учасника, доповідь якого англійською мовою! відбудеться у Харкові 30 березня.

в квадратик