11 березня у ДонНМУ відбувся щорічний День відкритих дверей.

У Донецькому національному медичному університеті відбувся щорічний День відкритих дверей. Захід проводився 11 березня  на базі філіалу, який розташований у місті Маріуполь, а 18 березня абітурієнтів зустрічали в Краматорську.

Традиційно, заходи розпочали з творчих привітань від наших студентів, які були адресовані майбутнім абітурієнтам та їх батькам. Вражали своїми талантами вокалісти й танцівники Донецького національного медичного університету. Офіційну частину Дня відкритих дверей розпочав перший проректор з науково-педагогічної роботи, доктор медичних наук, професор Петро Геннадійович Кондратенко , який розповів студентам про факультети та напрямки підготовки майбутніх лікарів, переваги навчання в медичному університеті, рівень знань та досягнення студентів. Після виступу Петра Геннадійовича слово було надано проректору з науково-педагогічної роботи та міжнароднихзв’язків, докторумедичних наук, професору  Олександру Анатолійовичу Удоду. Він у повному обсязі висвітлив можливості та перспективи навчання на стоматологічному факультеті. Завершав офіційну частину декан 1-го медичного факультету,  доктор медичних наук, професор  Олександр Іванович Герасименко . Являючись головою приймальної комісії, він повідомив майбутнім абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії: можливості вступу після 11 класу чи медичного коледжу, переваги вступу для студентів, які знаходяться на непідконтрольній території та деталі навчання на контрактній основі. 

Завершився День відкритих дверей запитаннями керівництву Донецького національного медичного університету від абітурієнтів та їх батьків, на які вони отримали розгорнуті відповіді.

 1

 1

 1

 1

 1

 1Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top