79 науково-медичний конгрес студентів та молодих вчених, відбудеться 10-11 травня 2017 року у Донецькому національному медичному університеті МОЗ України (м. Краматорськ)

informatsiynyi lyst

Шановні колеги!

Маємо честь запросити Вас до участі в роботі  79 науково-медичного конгресу студентів та молодих вчених, який відбудеться 10-11 травня 2017 року у Донецькому національному медичному університеті  МОЗ України (м. Краматорськ)

Загальна інформація:

Форма участі

В ціну включено

Вартість

Учасник

Доповідь з презентацією, публікація тез доповіді, комплект учасника, збірник матеріалів конференції, участь у майстер-класах, сертифікат учасника

150 грн

Публікація1

Публікація тез, збірник матеріалів конференції, відвідування секційних занять та майстер-класів

100 грн

Слухач2 Сертифікат учасника, пакет учасника, відвідування секційних занять, участь у майстер-класах.

150 грн

1 Форма участі «Публікація» може бути як основною, так і додатковою – у разі, якщо учасник доповідає одну роботу та є автором іншої роботи, що публікується, але не доповідається.

2 Цей варіант участі також рекомендуємо обирати у випадку, якщо співавтор, що не є доповідачем, має бажання активно брати участь у заходах конференції.

• Регламент усної доповіді: 7-10 хвилин.
  • Тези публікуються у збірнику матеріалів Конференції незалежно від присутності учасника на момент заходу.
  • Авторами та співавторами робіт (учасниками конгресу) можуть бути студенти та молоді вчені віком до 35 років (включно).
  • Роботи, направлені для участі у конгресі, не повинні бути раніше опублікованими або направленими для публікації в інші видання.

Вимоги до оформлення тез:

1. Текст тез повинен бути набраний у текстовому редакторі MicrosoftWordта мати від 2000 до 3000 символів, включаючи пробіли.
  2. Параметри сторінки: формат А4, поля по 2 см з усіх боків, гарнітура TimesNewRoman, розмір шрифту – 14, відстань між рядками 1,5 інтервалу, зберігати текст у форматі .doc.
  3. Назва файлу повинна містити прізвище та ініціали автора/доповідача українською мовою (наприклад: Іванов І І..
  4. Назви фармацевтичних фірм, апаратуру, реактиви наводяться в оригінальній транскрипції; результати вимірювань – в одиницях Міжнародної системи (СІ);
  5. Всі скорочення (окрім загальноприйнятих) слід розшифровувати при першому вживанні.
  6. Тези не повинні містити таблиці, графіки, ілюстрації.

Структура тез:

1. Назва роботи великими літерами.
  2. Прізвища та ініціали авторів (максимально 3-х).
  3. Повна назва установи, закладу, організації, кафедри на якій виконано роботу, місто, країна.
  4. Прізвище та ініціали зав. кафедри та наукового керівника зі ступенем/званням.

Вимоги до оформлення презентацій:

1. Презентація повинна бути підготовлена в застосунку Microsoft PowerPoint у форматі .ppt або .pptx.
  2. Інформація на презентацій повинна відповідати поданим тезам.

Реєстрація та оплата:

1. Для участі у конференції потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті СНТ – http://snt-dnmu.pp.ua/conference/registration, обравши відповідний варіант участі.
  2. Після проходження реєстрації, якщо варіант участі «Учасник» або «Публікація», необхідно надіслати тези на поштову скриньку СНТ –

snt-dnmu@yandex.ua. Тема повідомлення – Варіант участі та ПІБ першого учасника.

1. Сплатити організаційний внесок протягом 7 днів після проходження реєстрації.

Оплата здійснюється на карту Приватбанку:

Для користувачів Приватбанку

№ платіжної карти - 4731 2191 0288 5914

Отримувач – Хижий Богдан Петрович

Призначення платежу – «Оргвнесок» та ПІБ (Наприклад: Оргвнесок Іванов І.І.)

Для користувачів інших банків

Установа банку: ПриватБанк

МФО банку: 305299

КОД ОКПО одержувача: 14360570