Т.Г.ШЕВЧЕНКУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Студенти ДНМУ з різних країн світу провели патріотичну акцію на честь Великого Кобзаря

Патріотичну акцію на честь Генія українського народу Тараса Шевченка провели іноземні студенти спільно з викладачами міжнародного медичного факультету ДНМУ, що розташований у місті Кропивницькому.

З нагоди 203-ї річниці з Дня народження поета, яка відзначається 9 березня,  студенти з різних країн світу прочитали українською мовою рядки з «Кобзаря».

Навчаючись в Україні, майбутні медики вже знають наскільки значима постать Шевченка для національної історії та культури, тому залюбки одягли вишиванки та продекламували безсмертні вірші. Знімальний процес проходив у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї, який люб'язно надав свої приміщення.

Акції передувала ґрунтовна підготовка, яку здійснювали керівництво та викладачі міжнародного медичного факультету — Ірина Торбенко, Анатолій Сустрєтов, Олена Соколовська, Вікторія Малюк, Олена Васютинська, Олена Москаленко, Вікторія Азатьян, Оксана Левченко.

Викладачі та студенти переконані, що завдяки їх ініціативі данину шани Кобзареві віддадуть не лише в Україні, а й далеко за її межами.

KR N8539 2017