Святковий концерт у Кропивницькому

У Кропивницькому студенти ДНМУ провели святковий концерт «І знову починається весна»

До свята 8 Березня студенти другого медичного та міжнародного факультетів ДНМУ підготували святковий концерт «І знову починається весна». Зі сцени звучали щирі вітання від декана міжнародного медичного факультету Костянтина Герасименка та декана другого медичного факультету Петра Сидоренка. Представницям прекрасної статі побажали бути завжди усміхненими та квітучими, як сама весна. Вірші прочитав у своєму відеозверненні голова самоврядування Владислав Загорський.

Під час концерту на переповнену залу чекали лише приємні сюрпризи. Справжньою зірочкою святкової програми стала маленька Валерія Асрієва. Дівчинка емоційно та зворушливо прочитала вірш «Ходит наша бабушка», а також виступила у танцювальному номері, чим розчулила кожного глядача.

Представники дев'ятої групи другого медичного факультету стали переможцями конкурсу стінгазет про 8 Березня. Колектив «Мартовские кошки» виступив з яскравим танцювальним номером, а сольний танець виконав Владислав Загорський.

Підкорили залу своїми талантами представники міжнародного факультету — звучав біт-бокс від Лео та Хелері, гурт Babylon вразив грою на гітарах, Фердаус виконав дві запальні пісні. Виконували пісні та вірші й інші іноземні студенти.

Під час концерту Анна Щербань акапельно виконала пісню про маму, пісенні номери підготували Валентин Шаханов, Анастасія Новікова, Анна Наумова, Олександр Бондаренко. Владислав Кобза прочитав вірш про свято весни. Звичайно, не обійшлося без гумористичних сценок про взаємовідносини у родині.

Свято пройшло на хвилі позитиву та гарних емоцій, чого бажаємо усім жінкам та дівчатам не лише протягом весни, а й впродовж усього року.