Святковий концерт на честь Міжнародного жіночого дня 8 березня

У Краматорську студенти організували та провели святковий концерт на честь Міжнародного жіночого дня 8 березня

Жінка ... скільки про неї сказано і написано!

В усі часи їй поклонялися художники,

поети і музиканти

6 лютого студенти медичного факультету № 1 (м. Краматорськ) організували та провели святковий концерт на честь Міжнародного жіночого дня 8 березня. Ініціаторами виступили Даніїл Гавілей, Устіновська Марія та Гущенко Вікторія. З напутнім словом і побажаннями до студентів від імені адміністрації звернувся перший проректор університету, професор Петро Геннадійович Кондратенко. Він зазначив, що жінки є самою дорогою половиною людства. Навесні все оживає, і через це ми покладаємо на неї великі надії, тому саме на початку весни один з днів присвячений нашим жінкам. Він побажав їм залишатися красивими, добрими, ласкавими і головне – завжди пам’ятати свою AlmaMater!

Ведучими були харизматичні Даніїл Гавілей та Антончук Вікторія. Свою невтомність та стрункість глядачам представив хореографічний колектив університету, солістами якого виступили Гущенко Вікторія, Воротинцева Аліна, Навка Ольга, Хорошко Ганна та Галій Анна. Мелодичність та яскравість голосу продемонстрували у вокальних номерах Каміла Чупєєва, Хоменко Ірина, Аліна Літвяк та Олександр Бєлан. З жартівливою авторською піснею «Монолог щасливого чоловіка» виступив студент 2-го курсу Сергій Кальченко. Студентка стоматологічного факультету Ірина Еряшева вразила зал гнучкістю та виразністю художньої гімнастики зі стрічкою. Подарунок прекрасній половині людства у вигляді чоловічої хореографії піднесли студенти Бахмат Артем, Янтіков Ярослав, Ковальчук Богдан та Нікіфоров Сергій. Згодом глядачів дотепними жартами та мініатюрами розвеселила команда КВК студентів 1 курсу «Першокурсники». Завершився концерт загальним номером усіх учасників та спільним фото на память. Усі присутні гідно оцінили старання  виступаючих та залишали зал з живими та життєрадісними посмішками на обличчях.