Благодійна акція

У Кропивницькому більше 20 студентів ДНМУ долучилися до донорської акції «50 відтінків червоного»

24 лютого у Кропивницькому студенти другого медичного факультету Донецького національного медичного університету долучилися до акції «50 відтінків червоного» у рамках Всеукраїнського тижня донорства. Організатори акції — молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив».

Майбутні лікарі одразу відгукнулися на запрошення, оскільки саме зараз  необхідна будь-яка допомога в першу чергу для поранених українських воїнів. Кров, що здають донори під час акції, також буде направлена для онкохворих, породіль, трамвованих під час автокатастроф. Деякі зі студентів вперше здавали кров, а деяким вже доводилося це робити. Тим з них, хто вже працює у лікарнях, не з чуток відомо про необхідність постійного поповнення банку крові. Але враження у всіх були однаково позитивні, оскільки справа справді варта уваги.

У відділенні трансфузології обласної лікарні студенти проходили необхідне обстеження, пили солодкий чай з печивом, а вже потім здавали кров. Також усіх забезпечили безкоштовним обідом.

Координатор акції Євгенія Аркушина була вражена кількістю студентів, які вирішили прийти до обласної лікарні. Всього кров здали 23 першокурсника з ДНМУ. Вони і надалі планують долучатися до таких корисних ініціатив та привертати увагу однолітків до проблеми донорства.